Sv. Jan Nepomucký
dřevo řezané, zlacené a polychromované, střední Evropa, 2. pol. 18. století, výška 50 cm, drobná poškození polychromie, poškozená základna (Šm)
Přiloženo vývozní povolení
03.12.2016 - 14:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 45.000,-
Sv. Jan Nepomucký
Přiloženo vývozní povolení
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |